KONST / Litografier / Färglitografi 5235399
*
nr 523 5399
Färglitografi
Olle Baertling (1911 - 1981), EA, 72-74, 95x48
Följerätt
Utrop:
2.500 kr
Såld:
6.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 maj 2008
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/5 16:54:36
1
3.600 kr
2/5 17:09:59
1
4.300 kr
3/5 19:49:53
2
5.000 kr
4/5 07:27:03
1
5.100 kr
4/5 16:58:40
1
5.600 kr
4/5 19:10:02
2
6.000 kr
5/5 07:07:09
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle baertling
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
nr 523 5399
Färglitografi
Olle Baertling (1911 - 1981), EA, 72-74, 95x48
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 2.500 kr |
| Såld: | 6.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 5 maj 2008 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 2/5 16:54:36 | 1 | 3.600 kr |
| 2/5 17:09:59 | 1 | 4.300 kr |
| 3/5 19:49:53 | 2 | 5.000 kr |
| 4/5 07:27:03 | 1 | 5.100 kr |
| 4/5 16:58:40 | 1 | 5.600 kr |
| 4/5 19:10:02 | 2 | 6.000 kr |
| 5/5 07:07:09 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle baertling
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



